Samsung Galaxy S7 Edge

Samsung Galaxy S7 Edge

Twierdzą, że przyczyna tkwi w aplikacji Gear VR od Oculusa. Przyczyna? Jak twierdzą – po uaktualnieniu bateria w ich telefonach zaczęła nagle bardzo szybko się wyczerpywać, a urządzenia potwornie się przegrzewały. Problem: Witaj, właściwie ładowałem S7 Edgeod dnia, w którym go kupiłem, niedawno zaktualizowałem swój telefon do Androida 7.0 i zauważyłem spadek szacowanego czasu pracy baterii, około 12 godzin ((szacunkowo) Zainstalowałem aplikację o nazwie Accubattery tylko w celu monitorowania mojej baterii przez mniej więcej tydzień w przypadku aplikacji zużywających baterię itp., co mnie niepokoi, Accubattery mówi mi, że moja szacunkowa pojemność baterii wynosi około 2710 mAh, gdy sama bateria została zaprojektowana na 3600 mAh, zastanawiam się, czy mógłbym problem z moją baterią lub po prostu weź ze szczyptą soli i nie polegaj zbytnio na aplikacji Accubattery. Samsung Galaxy S7 jest wadliwa, źle działa, albo ma obniżoną pojemność? SAMSUNG GALAXY S7 G930F Wymiana Szybki / digitizera400 złWymiana wyświetlacza550 złWymiana Klapki150 złWymiana Oczka Aparatu90 złWymiana gniazda ładowania micro USB160 złWymiana Baterii150 złWymiana Korpusu / Ramki240 złWymiana Mikrofonu140 złZałożenie Szkła Hartowanego30 złNaprawa oprogramowania / wgranie nowego Softu od50 złUruchomienie po zalaniu / naprawa płyty od80 zł SAMSUNG GALAXY S7 Edge G935F Wymiana Szybki / digitizera499 złWymiana wyświetlacza850 złWymiana Klapki160 złWymiana Oczka Aparatu90 złWymiana gniazda ładowania micro USB190 złWymiana Baterii170 złWymiana Korpusu / Ramki380 złWymiana Mikrofon160 złNaprawa / Wymiana Płyty Głównej 549 złZałożenie Szkła Hartowanego30 złNaprawa oprogramowania / wgranie nowego Softu od50 złUruchomienie po zalaniu / naprawa płyty od100 złJeżeli usługi nie ma na liście skontaktuj się z Nami.

Jego aluminiowy korpus i dwie tafle szkła zostały dopasowane idealnie, a sama linia smartfona jest poprowadzona wzorowo. Jeśli jesteście w posiadaniu smartfona Samsung Galaxy S7, S7 Edge, S6 Edge lub innego urządzenia firmy Samsung i zauważyliście, że po ostatnim uaktualnieniu bateria w Waszym smartfonie wyczerpuje się znacznie szybciej, niż można się tego spodziewać, możecie odinstalować aplikację Gear VR. Niezwykle szybka zarówno jeśli chodzi o ładowanie baterii Galaxy S7 edge, ale także podczas ładowania samej ładowarki. Sprawa została już także zgłoszona do Samsunga. I z tego powodu chwali sobie wsparcie Samsunga. Naszym zdaniem: oferta przeznaczona dla osób nie mogących sobie pozwolić na jednorazowe wydanie ponad 2600-3000 zł na telefon. Naszym zdaniem: najtańsza oferta, co nie znaczy, że jest zła. Galaxy S7 pozwalają także na proste nagrywanie filmików z gier i strumieniowanie ich. Posiadacze smartfonów Samsung Galaxy S7, S7 Edge oraz S6 Edge narzekają na ostatnią aktualizację swoich urządzeń. Cena zależy głównie od wersji kolorystycznej oraz pamięciowej. Są to między innymi koszty transportu oraz usługa serwisowa. Galaxy S7 Edge ma wszystko, co według mnie smarfon z górnej półki powinien mieć – wyśmienity design, jakość wykonania premium, gadżety i nowinki technologiczne (oczywiście jak na rok wydania) oraz podzespoły najwyższej klasy.

Jeśli chodzi o system, to na starcie Galaxy S7 Edge bazował na Androidzie 6.0 z możliwą aktualizacją do wersji Android 8.0. Za interfejs odpowiadała nakładka producenta TouchWiz UI. Jeden z posiadaczy smartfona koreańskiego producenta twierdzi, że zaraz po aktualizacji poziom baterii w jego telefonie podczas normalnego używania spadł ze 100 % do 86% w ciągu zaledwie 15 minut. Wadliwa aplikacja: Możliwe, że pewna aplikacja w telefonie komórkowym może powodować rozładowanie baterii, działając w tle, a nawet korzystając z danych. Ponadto, jeśli pewna aplikacja ma dużo pamięci podręcznej w urządzeniu, może również szybko zużywać baterię. Nieaktualne oprogramowanie: jeśli system Android urządzenia nie został zaktualizowany do najnowszej wersji, telefon może zużywać więcej baterii, ponieważ każda aplikacja wymaga najnowszej wersji systemu Android w celu zapewnienia lepszej kompatybilności i dodatkowej funkcjonalności. Bardzo często zdarza się, że w każdej wolnej chwili telefon musi zostać podłączony do ładowania tylko po to, aby zyskać kilka dodatkowych procent baterii. Aby zidentyfikować aplikację, która zużywa najwięcej energii z telefonu komórkowego, sprawdzimy statystyki, ale najpierw musimy upewnić się, że problem nie dotyczy sprzętu. Potwierdził, że po jej odinstalowaniu nagle problem z szybko wyczerpującą się baterią w urządzeniu zniknął. Użytkownicy telefonów firmy Samsung donoszą, że mają problem z szybko wyczerpującą się baterią w swoich urządzeniach.

Jeśli zauważysz poprawę w taktowaniu baterii o 20 lub 30 minut, może to być problem ze stanem baterii telefonu i faktyczna bateria będzie musiała zostać wymieniona. Jeśli Bateria w Samsung Galaxy S7 jest słabsza lub została uszkodzona, możemy ją dla Ciebie naprawić. Powyższy cennik wymiany baterii w telefonach Samsung nie jest jedyny, każdy serwis dysponuje swoim (najczęściej różnice wynikają z kwestii marży). Baterie zużywają się z czasem i mogą wymagać wymiany. Dlatego posiadanie starszego oprogramowania może powodować, że niektóre aplikacje zużywają więcej baterii, a tym samym powodują problemy z drenażem. Dlatego wszystkie aplikacje muszą zostać zaktualizowane do najnowszych wersji dostarczonych przez ich programistów. Wadliwe metody ładowania: Jeśli używasz kabla ładującego lub adaptera, który nie jest oficjalnie markowy przez Samsung, może to również powodować problemy z ładowaniem telefonu. Posiadamy w ofercie zarówno oryginalne baterie do Samsung S7 Edge SM-G935F, prosto od producenta, jak również ich tańsze zamienniki. Samsung Galaxy S7 Edge ma również funkcję płatności urządzeniem (NFC). W tym roku koreański gigant jest znacznie lepiej przygotowany, by zaspokoić zapotrzebowanie, a Galaxy S7 edge to już nie tylko eksperymentalny dodatek do katalogu, ale także jego pełnokrwisty element.

Leave a Reply

Your email address will not be published.